2013

Obóz letni Polskiej Federecji Kyokushin Karate – Tuchola 2013
Gościem specjalnym obozu był Nicholas Pettas.
Radomski klub reprezentowali w tym roku: Sensei Paweł Żłobecki, Krzysztof Piasek, oraz sempai Piotr Lachowski, Maciej Małkowski oraz Maciej Żłobecki.
Sempai Piotr Lachowski zdał na stopień 1 kyu.
Gratulacje !!!
Na zdjęciu (od lewej): Shihan Bogdan Jeremicz 5 dan, sempai Piotr Lachowski (1 kyu), sensei Paweł Żłobecki 2 Dan, Nicholas Pettas 3 Dan, Krzysztof Piasek 1 Dan.
Pełny skład radomskiej reprezentacji z Nicholasem Pettasem (od lewej): Maciej Żłobecki, Piotr Lachowski, Krzysztof Piasek, Nicholas Pettas, Paweł Żłobecki, Maciej Małkowski.
 
Marsz poświęcony pamięci profesora Tomasza Mazura
Już po raz trzeci RKKK zorganizował marsz pamięci poświęcony prof. Tomaszowi Mazurowi. Odbył się on 21.09.2013 r. Tradycyjnie jego trasa została wyznaczona na obszarze Gór Świętokrzyskich. Tym razem dystans do pokonania nie był długi i wynosił ok. 22 km. Dopisała nam również pogoda. Wędrówkę rozpoczęliśmy w Michniowie, zwiedzając Muzeum Martyrologii Wsi Polskiej. Następnie niebieskim szlakiem doszliśmy do Rezerwatu Kamień Michniowski, skąd za pomącą mapy i kompasu dotarliśmy na Wykus. Tam zatrzymaliśmy się na dłuższy odpoczynek i „lekcję historii”. Ponownie niebieskim szlakiem, przez Obóz Langiewicza i Rataje dotarliśmy do Wąchocka. Ostatnim punktem imprezy miało być zwiedzanie klasztoru Cystersów. Niestety nie został on w pełni zrealizowany za sprawą klasztornej jadłodajni. Po długim spacerze pierogi zyskały przewagę nad romańską architekturą. Pełni wrażeń powróciliśmydo Radomia ok. 17:30.
Zarząd RKKK serdecznie dziękuje wszystkim uczestnikom III Marszu Pro Memoria prof. Tomasza Mazura.